W kolejnych dniach Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (22-24.05.2015) w Krośnie nasi zawodnicy zdobyli kolejne trzy krążki. Przypomnijmy, wczoraj nasza drużyna wywalczyła srebrny medal w turnieju drużynowym. W turnieju indywidualnym świetnie spisali się Łukasz Wachowiak i Jakub Werner, którzy wywalczyli brązowe medale.

Szkoda Kacpra Zająca, który w 1/8 finału przegrał po bardzo zaciętym pojedynku z Arturem Grelą 3-4, a prowadził w setach 3-2 i był bliski zwycięstwa. Ostatecznie Kacper zakończył zawody na miejscach 17-24. Para deblowa Zając/Werner była blisko wejścia do finału, ulegli w półfinale 2-3 (prowadzili 2-0) parze Dziadek/Wiśniewski (MRKS Gdańsk/KTS Krosno) i musieli zadowolić się  kolejnym brązowym krążkiem. Blisko strefy medalowej w grach podwójnych  był Łukasz Wachowiak: w parze z Arturem Grelą(UKS Borucin) przegrali w ćwierćfinale i uplasowali się na miejscach 5-8. Podobnie w turnieju mikstów Wachowiak w parze z Angeliką Janik (Podwawelski Kraków) również przegrali ćwierćfinał i zajęli miejsca w przedziale 5-8.

Gratulacje dla zawodników, gratulacje dla całego sztabu trenerskiego ZKS-u z Andrzejem Kopeckim na czele, który prowadził naszych zawodników podczas mistrzostw. Dzięki dobremu występowi Łukasz Wachowiak zbliżył się bardzo do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych.