W Krakowie w dniach 30.04.-03.05.2015r., rozegrano Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów. Jak już wcześniej informowaliśmy, drużyna juniorów zajęła miejsce w przedziale 5-8, a dziewczęta sklasyfikowane zostały na miejscach 17-24.

W turnieju indywidualnym najdalej zaszedł Kamil Nalepa, który uległ w ćwierćfinale Patrykowi Zatówce (Olimpia-Unia Grudziądz) 0-4. Grzegorz Felkel uplasował się tuż za pierwszą ósemką w przedziale 9-12. Kamil Trubiłowicz zajął miejsce w przedziale 25-32, a nasza jedyna juniorka Aleksandra Górna zajęła miejsce w przedziale 17-24. W turnieju deblowym, wszyscy nasi zawodnicy: Felkel/Nalepa, Trubiłowicz/Makowski (Energa Manekin Toruń) Górna/WItkowska (MRKS Gdańsk) uplasowali się w przedziale miejsc 9-16. W turnieju mikstów Kamil Nalepa w parze z Julią Ślązak (MKS Jedynka Łódź) i Grzegorz Felkel w parze z Karoliną Tokarczyk (MKS CZechowice-Dziedzice) przegrali w ćwierćfinałach i sklasyfikowani zostali na miejscach 5-8. Kamil Trubiłowicz w parze z Andżeliką Maciąg (UKS Gim-Tim 5 Stalowa Wola zajęli miejsce 17-24. Aleksandra Górna w parze z Oskarem Sroczyńskim (AZS UZ Zielona Góra) przegrali w I rundzie i zajęli miejsce 33-64.

Podsumowując występ naszych zawodników, najbardziej szkoda straconej szansy medalowej w turnieju drużynowym. W turnieju indywidualnym oprócz K.Trubiłowicza, wszyscy zajęli wyższe miejsca od swojego numeru startowego. Blisko medalu było również w turnieju mikstów. Kamil Nalepa zwiększył swoje szanse na występ w Mistrzostwach Europy Juniorów.