W dniach 26-29.04. 2018 r. w Krośnie odbyły się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa polski juniorek i juniorów w tenisie stołowym. ZKS w tej imprezie reprezentowało 10 zawodników.

W grach drużynowych nasz klub miał trzy zespoły: ZKS I w składzie : Łukasz Wachowiak, Jakub Jankowski, Szymon Najder wywalczył brązowy medal. ZKS II w składzie: Jakub Werner, Andrzej Kopecki, Kacper Ligowski zajął 5 miejsce, a ZKS III w składzie: Jakub Krzywniak, Szymon Marciniak, Piotr Chłodnicki zajął 9 miejsce.

Po grach drużynowych przyszła kolej na pojedynki indywidualne i podwójne. W tych grach nasi zawodnicy grali ze zmiennym szczęściem. Najwyżej w turnieju indywidualnym zaszedł Łukasz Wachowiak który zajął miejsce w przedziale 9-12. W grze podwójnej blisko medalu była para Jakub Jankowski/Szymon Najder którzy uplasowali się w przedziale 5-8. W grze mieszanej Łukasz Wachowiak/Joanna Sokołowska(PWSZ Łomża) zajęli miejsce w przedziale 5-8. Nasza jedyna juniorka na turnieju Gabriela Sokołowska turniej indywidualny zakończyła w przedziale 33-48.