Po zwycięstwie w Jeleniej Górze (26.10.2017) nasze drużyny rozegrały 5 kolejnych spotkań II ligi mężczyzn. ZKS III zwyciężył na wyjeździe (28.10.).

Granit Strzelin 10:0 (punkty zdobyli: Andrzej Kopecki, Damian Korczak, Jakub Krzywniak – po 2,5, Jakub Werner – 1,5pkt, Piotr Chłodnicki – 1,0 ZKS IV tego samego dnia u siebie pokonał dotychczasowego lidera II ligi LZS Raszówka 6:4.(Mateusz Zalewski – 2,5 Kacper Ligowski i Patryk Dziuba po 1,5 oraz Filip Krzywniak 0,5pkt.) Trzeba tu pogratulować nr 1 młodzików w kraju – Mateusz Zalewski zdobył swój pierwszy komplet w lidze. W niedzielę obie nasze drużyny spotkały się w Drzonkowie z LZS Zaręba. ZKS III zwyciężył 6:4 (Krzywniak Jakub, Korczak Damian, Jakub Werner po 1,5pkt, Piotr Chłodnicki 1,0pkt oraz Andrzej Kopecki 0,5pkt. Słabiej poszło ZKS IV, który przegrał 7:3 (Patryk Dziuba, Kacper Ligowski po 1,0pkt oraz debel Zalewski/Krzywniak Filip 1,pkt). Szkoda porażki naszej drugiej drużyny, gdyż mecz był naprawdę bardzo wyrównany, jednak końcówki w decydujących momentach lepiej rozgrywali goście.

W poniedziałek (30.10.) ZKS III podejmował AKTS Strzegom i po bardzo zaciętym meczu zwyciężył 6:4, w tym meczu na wyróżnienie zasłużył Andrzej Kopecki, który z rezerwy wszedł za Piotra Chłodnickiego przy stanie 5:4 dla gospodarzy i zwyciężył lidera(najlepszy bilans w lidze) drużyny gości Oskara Sroczyńskiego w setach 3:2. Brawa należą się również Jakubowi Krzywniakowi i Damianowi Korczakowi, którzy zdobyli po 2,0pkt.