W Krakowie w terminie 17-18.06.2017r. rozegrane zostały IMP Żaków. W kategorii dziewcząt jak i chłopców udział wzięło po 64 zawodników, którzy wcześniej wywalczyli kwalifikacje do imprezy mistrzowskiej. ZKS Drzonków reprezentowała Aleksandra Poźniak oraz Damian Danowski.

Niestety zwyciężając po jednej grze w grupie nie udało im się awansować do turnieju głównego zajmując ostatecznie miejsce w przedziale 41-48.

W grze deblowej Ola Poźniak grająca razem z Pauliną Wasilewską (GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolskim) odpadły w pierwszej rundzie turnieju, zaś Damian Danowski w parze z Szymonem Maciejewskim (UKS TKKF MOSiR Dukla) otarli się o strefę medalową przegrywając z późniejszymi zwycięzcami Alanem Kulczyckim (GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopols) i Szymonem Zguczyńskim (SMS Włodawa) klasyfikując się ostatecznie w przedziale 5-8.

Naszym najmłodszym adeptom tenisa stołowego nie udało się zdobyć żadnego medalu ale miejmy nadzieję, że zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości i będzie motywacją do dalszej pracy.