Zielona Góra(05.09.2020) gościła w sobotę uczestników III Młodzieżowego Turnieju o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W imprezie udział 106 uszestników uczestników z całego kraju.

O medale na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreazji w Drzonkowie młodzi sportowcy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Wśród skrzatek i skrzatów zwyciężyli Maja Pasierska i Olaf Glanert, wśród żaków i żaczek zwyciężyli Korzus Julian i Kulczycka Wanessa . W grupie młodzików i młodziczek pierwsze miejsce zajęli Maja Sokołowska i Patryk Żyworonek, a w najstarszej kategorii – kadetów i kadetek na najwyższym stopniu podium stanęli Nowak Katarzyna i Alan Kulczycki. W kategorii open zwyciężył Jakub Jankowski. W trakcie zawodów odbyły się warsztaty tenisa stołowego, które cieszyły się dużą popularnością. Każdy uczestnik otrzymał obiad oraz dyplom uczestnictwa. Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali Lucjan Błaszczyk, członek zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego – Sebastian Jagiełowicz oraz prezes LOZTS – dr Ryszard Kulczycki. Sędzią głównym był Bartosz Bartkowicz. Zawody przeprowadzono zgodnie z zaleceniami bezpieczeństwa covid-19.