Nasza młodzież po raz kolejny dała nam powód do dumy. Każdy z szóstki naszych reprezentantów zajął czołowe pozycje w swojej kategorii w licznie obsadzonym turnieju w Drzonkowie (15 skrzatek, 16 skrzatów, 25 żaczek i 34 żaków). W kategorii skrzatek bezkonkurencyjna po raz kolejny okazała się Małgorzata Jasińska, która w finale pokonała koleżankę klubową Zosię Kasprowicz. Wśród skrzatów wygrał Natan Kania. W kategorii żaczek również zwyciężyła Gosia Jasińska, drugie miejsce zajęła nasza reprezentantka Hania Kaciunka, a Zosia Kasprowicz skończyła rywalizację na 9 miejscu. W kategorii żaków całe podium padło łupem naszych chłopców. Wygrał Kuba Błaszczyk, przed Natanem Kanią i Aleksandrem Effenbergiem. Zwycięzcy kategorii żaków uzyskali awans na Grand Prix Polski, które odbędzie się w dniach 2-4 grudnia w Mławie.