W Zielonej Górze (Drzonkowie, 10-12.01.2020) rozegrano II Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w Tenisie Stołowym. Imprezę swoją obecnością uświetnili (za co im serdecznie dziękujemy:) Wicemarszałek Województwa Lubuskiego – Łukasz Porycki (który otworzył imprezę), Przewodniczący Rady Miasta Zielona Góra – Piotr Barczak, Radny Miasta Zielona Góra – Andrzej Bocheński (otrzymał podziękowania od klubu za wsparcie w 2018 roku), Dyrektor WOSiR Drzonków – Bogusław Sułkowski, Prezes LOZTS – dr Ryszard Kulczycki, Prokurent Firmy PKM Zachód Developer – Łukasz Lisowski. Kilka słów powitania do młodych zawodników wygłosił Lucjan Błaszczyk.

Trzy dni zmagań, blisko 200 uczestników, prawie 500 pojedynków meczowych. Zawody rozegrano na 20 stołach, na hali tenisowej WOSiR w Drzonkowie. Debiut na arenie ogólnopolskiej zaliczyło 8 zawodników ZKS-u, z czego dwójka (Barbara Jasińska i Nina Kasprowicz) przebrnęła przez piątkowe eliminacje i zagrała w turnieju głównym. Katarzyna Rajkowska (Olimpijczyk Jeżewo) i Aleks Pakuła (KTS Sieradz) zostali triumfatorami 2. Grand Prix Polski żaków i żaczek w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zorganizowane zawody, w zdaje się w najlepszym miejscu (w kraju i Europie:) do organizacji dużych imprez tenisa stołowego.

Wydarzenie sportowe zostało wsparte finansowo przez Miasto Zielona Góra, Nadleśnictwo Przytok oraz firmę Dom-Kamienie-Ogród i Kamieniarstwo Marek Moskalik, za co serdecznie dziękujemy.

Słowa podziękowania należą się również: obsłudze sędziowskiej, informatycznej, technicznej, medycznej, fotograficznej, biura zawodów – WIELKIE DZIĘKI!! GOOD JOB:)!

Galeria zdjęć pod linkiem…Galeria zdjęć pod linkiem…

Szczegółowe wyniki zawodów można znaleźć pod linkiem:
https://www.pzts.pl/…/katarzyna-rajkowska-i-aleks-pakula-w…/