Do pierwszego pojedynku podeszli doświadczony kapitan gospodarzy Lucjan Błaszczyk oraz aktualny Mistrz Polski U-21 Marek Badowski. Zawodnik gości potwierdził swoją wysoką formę z ostatnich zawodów i zwyciężył z zawodnikiem ZKS-u 3:0.

Drugi mecz to spotkanie Kamila Nalepy oraz Geng Zihao. Gra ta obfitowała w liczne kontrowersje, do których nie potrafił ustosunkować się sędzia. Wszystko zwiastowało na łatwe zwycięstwo zawodnika z Chin, jednak młodzieżowiec z Zielonej Góry doznał drugiego tchnienia i doprowadził do stanu 2:2 w setach. Niestety nie wytrzymał presji w secie numer 5 i tym samym uległ 3:2.

Ostatni mecz to pojedynek Miroslava Horejsi kontra Mikhail Paikov. Popularny ,,Miro,, kolejny raz nie był w stanie znaleźć recepty na swojego przeciwinika. Przegrał 3:1 z Rosjaninem i tym samym Palmiarnia przegrała u siebie 3:0.