W dniach 24-26.04.0215 r., został zrealizowany polsko-niemiecki projekt pn. „Integracja sportowa”, w ramach którego odbyły się polsko-niemieckie turnieje szermiercze oraz turniej w tenisie stołowym. W zaowdach pingpongowych prym wiedli zawodnicy ZKS-u Drzonków.

I miejsce zajęła w kategorii młodziczek Gabriela Sokołowska, I miejsce w kategorii Gimnazjum wśród chopców zajął Kamil Nalepa, II miejsce Łukasz Wachowiak, III miejsce Jakub Kowalczyk, a IV-te miejsce Stanisław Aramowicz. II miejsce w kategorii żaków zajął Damian Danowski, IV-te miejsce w kategorii żaczek wywalczyłą Ola Poźniak.

W kategorii młodzików zwyciężył Andrzej Kopecki, który w finale pokonał swojego kolegę klubowego Jakub Krzywniaka. III-miejsce zajął Filip Krzywniak.