W piątej kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia podejmowała akademików z Rzeszowa. Niestety nasza młoda drużyna nie potrafi jeszcze dorównać doświadczonym zawodnikom Lotto Superligi.

Kamil Nalepa przegrał z reprezentantem Rosji Sadi Ismailovem 0:3, Łukasz Wachowiak nie dał rady kolejnemu reprezentantowi Rosji Vasilijowi Lakeev , ulegając 0:3. Jedynego seta urwał gościom Maciej Kołodziejczyk, który wygrał pierwszego seta w pojedynku z Tomaszem Lewandowskim. Jednak w kolejnych trzech górował już zawodnik AZS Politechniki.

Kolejna porażka i ostatnie miejsce w tabeli ZKS Palmiarni. Nie zapowiada się, że będzie lepiej w kolejnym meczu w Grodzisku Mazowieckim (23.10.2018). Widmo spadku coraz bardziej zagląda do zielonogórskiej drużyny…