Na obiektach WOSiR w Drzonkowie, w dniach 31.07.-05.08.2017 odbył się obóz polsko- niemiecki. 50 uczestników codziennie brało udział w treningach tenisa stołowego, który prowadzili trenerzy ZKS-u Drzonków z Lucjanem Błaszczykiem na czele.

Oprócz „pingpongowych”zajęć, uczestnicy mięli wiele innych atrakcji: Park Trampolin – Scocoloco w Zielonej Górze, Bowling Club, wyjazd nad jezioro w Niesulicach oraz kompleks basenów WOSIR w Drzonkowie. W trakcie obozu odbyło się również spotkanie z Policjantem oraz piknik integracyjny. Na koniec obozu rozegrano profesjonalny Turniej Tenisa Stołowego. W sobotę(05.08.2017) podsumowano cały obóz, nagrodzono zwycięzców zawodów. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę. Projekt „Dialog polsko-niemiecki przy tenisowym stole” został sfinansowany przez Euroregion Sprewa – Nysa – Bóbr. Partnerami projektu byli: Miasto Zielona Góra oraz klub tenisa stołowego Automation Cottbus.
Zobacz zdjęcia…

Zadowoleni uczestnicy obozu, wyjeżdżając mieli nadzieję, że w przyszłym roku uda się zorganizować podobne spotkanie. Dziękujemy za pomoc przy organizacji tego wydarzenia pani Weronice Wziętek oraz panu Sebastianowi Jagiełowiczowi.