Niestety w dniu dzisiejszym drużyna Zks-u Drzonków nie spełniła oczekiwań kibiców, przegrywając ze zdecydowanym faworytem rozgrywek 3:1.

W pierwszym pojedynku bohater poprzedniego spotkania z Gdańskiem Miroslav Horejsi spotkał się z Masaki Yoshida. Niestety Horejsi nie znalazł sposobu na japończyka i uległ w meczu otwarcia 3:1.

Drugi mecz pokazał co oznacza różnica klas i doświadczenia. Od strony gości naprzeciwko naszego 18-letniego młodzieżowca Marco Golli wyszedł utalentowany Panagiotis Gionis.  Zawodnik reprezentacji Grecji dopełnił formalności, wygrywając łatwo 3:0.

Pojedynek numer trzy również był bez niespodzianek. Kapitan pokonał Zbigniewa Grześlaka zastępującego wielkiego nieobecnego Daniela Góraka.

Ostatnie spotkanie to kolejne zdecydowane zwycięstwo faworyta. Pomimo dobrego początku ,,Miro’’ nie doprowadził meczu do końca i ostatecznie przegrał 2:1 z wyżej notowanym Panagiotis Gionis, i tym samym Bogoria zwyciężyła 3:1.

Podsumowując, dzisiejszy mecz zdecydowane przebiegał pod dyktando drużyny gości. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy wyciągną cenne doświadczenie i będą dzielnie walczyli w kolejnych meczach o ligowy byt. Już w tym sezonie pokazali, że są niebezpieczni i potrafią pokonać każdego bez wyjątku.

Galeria zdjęć…