W Drzonkowie (19.05.2018) rozegrano 10-ty (ostatni w sezonie) turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 27 zawodników. Po raz kolejny bezapelacyjnie najlepszy był TOMASZ JACKOWSKI (Start Z.Góra), który zwyciężył w finale Krzysztofa Stocika (BMP Logistic). III miejsce zajął Andrzej Kopecki (ZKS OLD-BOYS). Drużynowo 10 -ty turneij wygrali ZKS OLD-BOYS 354pkt., II m-ce BMP Logistic 352, III m-ce Start Z.Góra – 316 pkt.

W klasyfikacji generalnej po dziesięciu turniejach tytuł MISTRZA ALTS 2018 roku zdobyuła drużyna BMP LOGISTIC – 1609pkt., II miejsce zdobyli zawodnicy START ZIELONA GÓRA – 1514pkt., III miejsce WALUŚ TRANS – 1327pkt., IV-te miejsc ZKS-OLD-BOYS – 1309pkt., V-te miejsce PGE Energia Odnawialna – 1292pkt., VI-te miejsce JAREK TEAM – 986pkt. Indywidualnie najlepszy był TOMASZ JACKOWSKI (Start Z.Góra) – 450pkt., II – m-ce przypadło dla KRZYSZTOFA STOCIKA (BMP Logistic) – 434pkt., III m-ce zajął RADOSŁAW SZUŁCIK (BMP) – 427pkt., IV-te m-ce zajął KRUPA JAROSŁAW (PGE) – 424pkt., V-te m-ceSROCZYŃSKI KAMIL (ZKS Old-Boys) – 421pkt., VI-te TOMASZ GRZEBIELUCHA (BMP) – 398pkt., VII-e m-ce TUGI JACEK (Waluś-Trans) – 364pkt.,VIII-e m-ce JAN WĄSIŃSKI – 361pkt. Na zakończenie odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców, któryc dekorował SEBASTIAN JAGIEŁOWICZ – Radny Dzielnicy Nowe Miasto, wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Po dekoracji było spotkanie „integracyjne”. Dziękujemy Panu Piotrowi Niemcowi Nadleśniczemu Nadleśnictwa Bytnica za ufundowanie dzika na grilla oraz Panu Przemysławowi Jasińskiemu włąścicielowi firmy BMP Logistic za „czeskie napoje”. Wszyscy uczestnicy potwierdzili chęć udziału w następnej edycji ALTS 2018/2019, więc po zasłużonym odpoczynku i 3 – miesięcznej przerwie powrócimy do rywalizacji w następnym sezonie.