W siódmej kolejce (24.11.2017) Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia uległa AZS Fibrain Politechnika Rzeszów 1:3. Gospodarze jedyne zwycięstwo odnieśli w pojedynku otwarcia, gdze Lucjan Błaszczyk zwyciężył Tomasza Lewandowskiego 3:2, mimo, że pierwsze dwa sety padły łupem zawodnika z Rzeszowa.

Ten mecz obfitował w mnóstwo fantastycznych, emocjonujących wymian.Z pewnością był to najbardziej widowiskowy mecz tego spotkania, ale również bieżącego sezonu. W drugiej grze Kamil Nalepa starał się i pokazał się z niezłej strony, lecz przewaga Gustawa Tsuboi była bezapelacyjna. Zwyciężył naszego juniora w setach 3:0. Niesamowicie ważna gra nr 3 pomiędzy Mirosławem Horejsim, a Wasilijem Lakiejewem została rostrzygnięta na korzyść Rosjanina i to drużyna z Rzeszowa objęła prowadzenie w meczu 2:1.

W grze „jedynek” Lucjan Błaszczyk nie dał rady reprezentantowi Brazyli – Gustawo Tsuboi, przegrywając w setach 2:0. Szkoda szczególnie drugiego seta, w którym nasz kapitan był bardzo blisko przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść, ale niestety uległ 9:11 . Niesamowity serwis Brazylijczyka przesądził o jego zwycięstwie nad naszym kapitanem. Po siedmiu kolejkach ZKS Palmiarnia zajmuje IV-te miejsce w tabeli.

Już w najbliższych dniach nasza drużyna zagra kolejne spotkania: (28.11.) w Bytomiu, 01.12. w Wieliczce z KS Spónia Warszawa, (05.12.) w Drzonkowie z PKS Kolping Jarosław. I rundę zakończą meczem (08.12.) wyjazdowym w Ostródzie.