W Sępólnie Krajeńskim(3-6.09.2020) rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym. Świetnie spisali się zawodnicy ZKS-u Palmiarnia Zielona Góra, którzy wywalczyli 5 medali. Już w czwartek w turnieju drużynowym Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak zdobyli brązowy medal, dobrze zaprezentowała się również druga drużyna ZKS-u: Kacper Ligowski i Szymon Marciniak, którzy zajęli miejsce 5-8.

Kolejne dni przyniosły nam 4 krązki. Wicemstrzem Polski indywidualnie został Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak zdobył brązowy medal. Oboje w turnieju gier podwójnych wywalczyli złoty medal. Kolejne złoto w grze mieszanej w parze z Katarzyną Węgrzyn(AZS UE Wrocław) dołożył Łukasz Wachowiak. Bardzo udane mistrzostwa! Gartulacje dla zawodników! Dla trenerów!(Andrzej Kopecki prowadził naszych zawodników w Sępólnie).