Z 5 medalami wracamy z Mistrzostw Polski Młodzików rozgrywanych w Gliwicach. Jesteśmy dumni z naszych zawodników, którzy od czwartku walczyli do upadłego. Aż 4 medale zdobył Jakub Błaszczyk (w tym jeden drużynowy), 3 medale zdobył Miłosz Grocholski (jeden drużynowy), z medalem w drużynie wraca Tobiasz Główczyk.
Szczegółowe wyniki medalowe naszych zawodników:
- Srebro w drużynie (Grocholski, Błaszczyk, Główczyk)🥈
- Błaszczyk i Grocholski brąz w singlu🥉
- Błaszczyk z Grocholskim srebro w deblu 🥈
- Błaszczyk wspólnie z Emilią Goral złoto w mikście 🏅
Szczegółowe wyniki:
https://www.pzts.pl/wydarzenia/mistrzostwa-polski-mlodzikow-25-26/
Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/share/p/17TKt4eBHU/?mibextid=wwXIfr
Jest to jeden z najlepszych wyników w MP Młodzików w historii klubu. Gratulacje dla zawodników, gratulacje dla sztabu szkoleniowego, brawo ZKS👍💪👏🏓😀









