W Gorzowie Wielkopolskim (03.05) rozegrano 23 Mistrzostwa Województw Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym. W turnieju wzięło udział 7 zawodników i 6 zawodniczek ZKS Drzonków.

Nasi pingpongiści zajmowali czołowe lokaty zarówno w grze deblowej jak i singlowej, w obu kategoriach.. Wśród dziewcząt drugie miejsce zajął debel Maja Sokołowska/Jasińska Barbara, w grze singlowej Maja Sokołowska minimalnie uległa w finale Vanessie Kulczyckiej w setach 2:3. IV miejsce zajęła Nina Kasprowicz.

Wśród chłopców turniej deblowy wygrał nasz duet Patryk Żyworonek/Błaszczyk Maciej. Patryk Żyworonek bezkonkurencyjny okazał się również w grze singlowej, gdzie wszystkie pojedynki wygrał w stosunku 3:0. Maciej Błaszczyk, który występuje w tym sezonie w młodszej kategorii żaków był o krok od awansu na Mistrzostwa Polski Młodziików (podobnie jak Nina Kasprowicz) i zajął 4 miejsce w turnieju indywidualnym.