W Brzegu Dolnym, w dniach 18-22 czerwca 2014 rozegrano Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie stołowym. Pięcioosobowa reprezentacja ZKS-u zdobyła 4 medale, a jedną z największych gwiazd mistrzostw był Kamil Nalepa, zdobywca 2 złotych i 2 srebrnych medalli.

Pierwszy, złoty medal został wywalczony przez drużynę chłopców w składzie Kamil Nalepa, Jakub Werner i Kacper Zając. Drugi złoty medal Kamil wywalczył w grze mieszanej w parze z Julią Ślązak (MLKS Jedynka Łódź), zwyciężając parę Werecki Aleksander/Henig Julia (Return Piaseczno)MLKS Chełmno) w setach 3-0. Kolejne dwa medale były koloru srebrnego. W finale w gry podwójnej kadetów w parze z Krzysztofem Kapikiem (Bronowianka Kraków) przegrali 3-2 z parą Werecki/Urbanowicz (Return Piaseczno/LUKS Warmia Lidzbark Warm.) oraz w finale gry pojedynczej  po bardzo wyrównanej i stojącej na wysokim poziomie grze Kamil musiał uznać wyższość Aleksandra Wereckiego (return Piaseczno) przegrywając 4-2. Blisko medalu była Aleksandra Górna, która w grze deblowej kadetek wraz z Julią Witkowską (MRKS Gdańsk) zajęły miejsce 5-8. W końcowej klasyfikacji klubowej,  ZKS Drzonków zajął II miejsce.