Z udziałem 157 zawodników w Zielonej Górze-Drzonkowie, przez dwa dni toczono zmagania mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Łącznie rozegrano 22. konkurencje, a Lubuszanie wywalczyli dwadzieścia krążków (5 złotych, 8 srebrnych i 7 brązowych). Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Igor Misztal (ZSR Start Zielona Góra), zdobywając trzy złote medale w klasie 10 (singiel, debel i mikst).

Pozostałe medale padły łupem: kobiety – kl. 7-8. Julia Jarosz (GZSN Start Gorzów) dwa „brązy” w grze pojedynczej i podwójnej, kl. 9-10. Dorota Mituta (ZSR Start) medal brązowy w singlu, „srebro” w deblu i ten sam kolor medalu w mikście, kl. 11. Krystyna Łysiak (Dziesiątka Nowa Sól) krążek srebrny w grze pojedynczej; mężczyźni – kl. 1-2. Tomasz Jakimczuk dwa srebrne medale w singlu i grze podwójnej, kl. 6. Tomasz Mika „brąz” w grze pojedynczej, kl. 8. Piotr Grudzień medal złoty w singlu i złoty w deblu, Marcin Skrzynecki „srebro” w singlu, brązowy w deblu i srebrny w grze mieszanej, Hubert Morusiewicz (wszyscy ZSR Start) medal brązowy w deblu, kl. 11. Marek Chybiński medal srebrny w singlu,brązowy w deblu i złoty w grze mieszanej, Marek Bajek medal brązowy w deblu, Damian Fira „brąz” w deblu, Piotr Dobrzyński (wszyscy GZSN Start) medal brązowy w deblu i srebrny w mikście.

Piotr Grudzień, Marcin Skrzynecki, Dorota Mituta, Igor Misztal – są zawodnikami ZSR Start Zielona Góra, którzy na codzień(po za Dorotą) trenują w Drzonkowie. Marcin i Piotr reprezentują również ZKS w rozgrywkach ligowych II i III ligi mężczyzn. Dodajmy, że renerem zawodników ZSR Start Zielona Góra jest Lucjan Błaszczyk.
GRATULUJEMY!

Więcej informacji i szczegółowe wyniki na stronie www.pzts.pl