Na rozgrywanych w Mławie (25-28.04.2019)Mistrzostwach Polski Juniorów w Tenisie Stołowym brązowy medal w grze podwójnej wywalczyli zawodnicy ZKS-u: Jakub Jankowski i Andrzej Kopecki.

{sigallery}2019-04-28-mp-juniorow{/sigallery}

W ćwierćfinale nasi zawodnicy wyeliminowali kolegów klubowych Jakuba Krzywniaka/Szymona Marciniaja wygrywając 3:2. Indywidualnie najlepiej spisali się: Jakub Jankowski 5-8 oraz Patryk Dziuba i Piotr Chłodnicki 9-16. Przypomnijmy, że w pierwszym dniu mistrzostw w turnieju drużynowym ZKS I wywalczył srebrny medal. Drużyna w składzie Patryk Dziuba, Jakub Jankowski, Piotr Chłodnicki i Jakub Krzywniak wystąpi w jutrzejszym finale. Rywalem będzie Olimpia Grudziądz.  Nasz zespół w półfinale pokonał obrońców tytułu AZS AWF Gdańsk 3:2. W finale nasza drużyna przegrała 3-1 z Olimpią. Grudziądz 3:1.

Druga drużyna ZKS w składzie Szymon Najder,   Szymon Marciniak, Andrzej Kopecki, Kacper Ligowski zajęła miejsce 5. W ćwierćfinale przegrała z Morlinami Ostróda 0:3.