Świetne wiadomości napłynęły z Mistrzostw Polski Juniorów! Zawodnicy ZKS Palmiarnia Zielona Góra ponownie pokazali swoją siłę, charakter i wysoką formę, zdobywając następne medale mistrzostw kraju. 

Bardzo dobry turniej rozegrał Samuel Michna, który wywalczył brązowy medal w grze pojedynczej. W półfinale po bardzo ambitnej walce uległ 2:4 Mateusz Sakowicz z Dekorglass Działdowo – późniejszemu mistrzowi Polski. Mimo porażki Samuel pokazał znakomity poziom i ogromną wolę walki. 👏

Świetnie spisał się również debel Samuel Michna / Patryk Żyworonek. Zielonogórzanie pewnie awansowali do finału, pokonując w półfinale parę Artur Gromek / Rafał Formela 3:0 po kreczu rywali. W meczu o złoto nasi zawodnicy zdobyli srebrny medal, przegrywając 1:3 z duetem Mateusz Sakowicz / Jan Mrugała z Bronowianka Kraków. 🏓🔥

Łącznie podczas czterodniowych zmagań Mistrzostw Polski juniorzy z Zielonej Góry zdobyli aż cztery medale! 🎉🏆

Dorobek medalowy:

  • 🥇 Złoty medal – drużyna ZKS 1: Żyworonek, Michna, Krzysztof Michno 
  • 🥈 Srebrny medal – debel Michna / Żyworonek 
  • 🥉 Brązowy medal – Samuel Michna w grze pojedynczej 
  • 🥉 Brązowy medal – drużyna ZKS 2: Jakub Nadolny, Dominik Soliło, Dawid Staniowski, Maciej Błaszczyk 

Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, trenerów oraz całego klubu ZKS Palmiarnia Zielona Góra za fantastyczny występ i wielki sukces podczas mistrzostw Polski! 👏🏆🥇🥈🥉